JKdesigns

Webdesign, tvorba www stránek - VPsystem

Webdesign je v současnosti nedílnou součástí marketingu každé firmy, která má v úmyslu svoje služby, nebo produkty prezentovat na internetu. Kvalitní webdesign znamená mít vyhledatelnou, originální a dobře přístupnou webovou prezentaci firmy, díky které se snadno informují stávající i budoucí zákazníci.

Redakční system VPsystem - jednoduchá správa obsahu www stránek

VPsystem již několik let pracuje na vlastním redakčním systému, díky kterému lze obsah www stránek aktualizovat bez znalosti problematiky tvorby www stránek, ať už se jedná o textový obsah, fotogalerii, publikaci článků, nebo jiných formátů ke zveřejnění na internetu (.DOC, .PDF, .XLS atd.)

Kvalitní a vyhledatelné firemní prezentace

Webová prezentace není jen o originální a profesionální grafice. Tvůrce se musí především postarat o to, aby v každém prohlížeči stránky vypadali stejně. Další důležitá vlastnost kvalitní www prezentace je přístupnost, aby byla funkční i bez vypnutých scriptů, flash prehrávačů, nebo na alternativních zobrazovacích zařízení. V neposlední řadě je pak důležitá vyhledatelnost na klíčová slova (SEO - optimalizace pro vyhledávače), aby zákazník našel právě Vaší firmu a ne konkurenci - tento proces je však dlouhodobější záležitost a obnaší více práce než samotné vytvoření www stránek.

Helma Helma Helma Helma Helma Helma Helma Helma
VPsystem - webdesign / tvorba www stránek